Oferta

 • SOCZEWKI OKULAROWE JEDNOOGNISKOWE

  Jeśli dobrze widzisz z bliska, a rzeczy umiejscowione w oddali widzisz nieostro, najprawdopodobniej jesteś krótkowidzem. A może dobrze widzisz to, co znajduje się daleko, ale masz trudności w czytaniu? Wtedy przyczyną najprawdopodobniej jest dalekowzroczność. Gdy potrzeba wesprzeć jeden obszar widzenia wybieramy soczewki jednoogniskowe.
 • SOCZEWKI OKULAROWE PROGRESYWNE

  U większości osób, średnio po 40 roku życia pojawiają się trudności z widzeniem przedmiotów znajdujących się blisko oka. Jest to oznaka prezbiopii, która jest naturalnym procesem ewolucji oka dotycząca każdego w tym wieku. Soczewki progresywne są odpowiedzią na te problemy - korygują widzenie dali, bliży i odległości pośredniej. Są najbardziej zaawansowane technologicznie, estetyczne i najwygodniejsze w codziennym użytkowaniu. Dzięki okularom progresywnym potrzebne są tylko jedne okulary, bez konieczności ich ciągłej zamiany.
 • SOCZEWKI OKULAROWE DWUOGNISKOWE

  Soczewki dwuogniskowe (bifokalne) są świetnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują inną moc soczewek do patrzenia w dal (chodzenie po ulicy, oglądanie telewizji), a inną do bliży (np. czytanie, szycie, majsterkowanie). Soczewki te jednocześnie korygują dal i bliż.
 • SOCZEWKI SPECJALISTYCZNE

  Najlepsze rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Najnowsze technologie soczewek nie są ograniczone wyborem tradycyjnych opraw, można je zamontować do dowolnej panoramicznej oprawy np. okularów rowerowych, pływackich czy narciarskich.
 • DLA DZIECI

  Szczególną uwagę i dużo czasu poświęcamy najmłodszym Klientom. Oferta opraw okularowych dostosowana jest do gustów i najnowszych trendów dziecięcej mody. Oprawy wykonane są z materiałów o podwyższonej odporności i nie zawierają alergizujących związków niklu. MIŚ - komfortowe soczewki przeznaczone dla dzieci. Możliwe jest dobranie odpowiedniej średnicy soczewki, co zdecydowanie poprawia estetykę i komfort noszenia okularów.
 • OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

  Dziś okulary przeciwsłoneczne to nie tylko modny dodatek do ubioru ale także ochrona oczu przed szkodliwym promieniowaniem UV. Przy wyborze okularów przeciwsłonecznych warto zwrócić uwagę na soczewki, które są niezbędne do skutecznej ochrony oczu. Powinny one posiadać odpowiednie filtry UVA i UVB lub polaryzację. Okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją zapewniają wysoki komfort widzenia, ponieważ redukują refleksy świetlne, poprawiają kontrast i zwiększają postrzeganie głębi.
 • SOCZEWKI KONTAKTOWE

  - jednodniowe
  - dwutygodniowe
  - miesięczne
  - trzy miesięczne (na zamówienie)
  - toryczne (na zamówienie)
  - kolorowe (na zamówienie)
  johnson&johnson, Horien, Eye Eye, Colour Vue
 • PŁYNY DO SOCZEWEK KONTAKTOWYCH

  - Horien
  - Renu
  - Opti-Free
  - Complete
  - Eyeye
  - Solo Care
 • AKCESORIA

  - etui na okulary
  - chusteczki z mikrofibry
  - łańcuszki okularowe
  - obturatory
  - krople nawilżające do oczu
  - pojemniki na soczewki