sokółka

3 Maja 1a

Super Optyk położony przy ulicy 3 Maja 1A w Sokółce znajduje się w przychodni Centrum Medyczne Dr. Sudnik. Jest naszym drugim punktem w tym mieście otwarty w 2015 roku.

W przychodni wykonywane są kompleksowe badania okulistyczne przez wykwalifikowanych lekarzy okulistów – dr n.med. Joanna Konopińska i dr Aleksandra Bujalska. Badania odbywają się w poniedziałek (8.00 – 13.00) oraz w środy (14.00 – 17.00). Zapisy prowadzi recepcjonistka, dostępna pod numerem telefonu – 608 021 982. Badanie jest wykonywane pod kątem chorób tj. jaskry, zaćmy, ciśnienia gałki ocznej oraz dna oka i dobór korekcji wzroku.

Wierzymy, że wybór okularów może być czymś niezwykle przyjemnym, dlatego zadbaliśmy o miłą, komfortową atmosferę w naszym salonie. Ponadto nasi rzetelni i doświadczeni pracownicy zrobią wszystko. aby pomóc dobrać Państwu jak najlepsze okulary, uwzględniając wszelkie potrzeby zdrowotne i nie zapominając oczywiście o walorach estetycznych.

Bądź na bieżąco

Polub fanpage salonu Super Optyk w Sokółce przy ulicy 3 Maja 1a. 

Znajdziesz tam najważniejsze informacje, ciekawe artykuły, najnowsze promocje, terminy badań i wiele więcej!

W salonie wykonujemy wszystkie rodzaje okularów:

  • okulary korekcyjne, do czytania, do chodzenia, do pracy przy komputerze
  • okulary progresywne, biurowe
  • okulary dla dzieci, dla kierowców.

Kolekcję opraw tworzy ponad 500 propozycji z klasy ekonomicznej jak i premium: Lacoste, Calvin Klain, Nike, Stepper, Fila, Hugo Boss, Tommy Hilfinger, Tous, Laura Biagoiotti, Karl Lagerfeld. Posiadamy w sprzedaży również oprawy dla dzieci, okulary przeciwsłoneczne oraz akcesoria do pielęgnacji okularów. Nie prowadzimy sprzedaży soczewek kontaktowych.

Naszą pełną ofertę można znaleźć TUTAJ.