Badanie wzroku

Okulary są naszą pasją

Badanie wzroku jest bardzo ważne. Osoby dorosłe i dzieci od 6 roku życia powinny wykonywać takie badanie średnio co 2 lata. Większy nacisk na regularne badanie refrakcji wzroku powinny położyć osoby po czterdziestce oraz te z przewlekłymi chorobami układowymi.

Każdy z naszych salonów optycznych wyposażony jest w gabinet optometryczno-refrakcyjny, w którym wykonujemy badanie z zakresu korekcji wzroku. Współpracujemy tylko z doświadczonymi lekarzami okulistyki i optometrystami. Mając świadomość, że prawidłowo dobrana korekcja jest gwarancją dobrego widzenia, dbamy o to w sposób szczególny. Zapewniamy dobór korekcji okularowej oraz dopasowanie soczewek korekcyjnych według europejskich standardów. Doradzimy Państwu także jak dbać o okulary i swój wzrok.

Super Optyk – Kompleksowe badania okulistyczne przeprowadzane przez lekarza okulistę

Aktualne terminy badań znajdą Państwo na naszym Facebooku oraz pod numerami telefonów poszczególnych salonów.

Znajdź swój salon

Super Optyk – Kompleksowe badania okulistyczne przeprowadzane przez lekarza okulistę

Diagnostykę oraz profesjonalne badanie wzroku wykonują  lekarze okuliści z Białostockiej Kliniki. Oferujemy m.in. badanie dna oka (ważne w nadciśnieniu, cukrzycy)  oraz diagnostykę chorób oczu – w kierunku zaćmy, jaskry. Lekarz  okulista przeprowadza wywiad medyczny dostarczający informacji np. o chorobach ogólnych, na które cierpi pacjent, patologiach układu wzrokowego (leczenie, zabiegi medyczne), aktualnie przyjmowanych lekach, terminie ostatniego badania, rodzaju wykonywanej pracy/zajęć, wieku pacjenta. Na ich podstawie w porozumieniu z pacjentem decyduje o rodzaju wykonywanych badań.

Przeczytaj wpisy na temat jaskry i o tym jak dbać o oczy.