Optyk Sokółka

Grodzieńska 103 Maja 1a

NAJBLIŻSZE TERMINY BADAŃ WZROKU

W SALONIE OPTYK Sokółka, Grodzieńska 10

Badanie Optometryczne
20.05 (Pon), 24.05 (Pt), 27.05 (Pon), 29.05 (Śr) i więcej...

Umów się na badanie online

Wybierz termin

lub telefonicznie: 665 047 300

Super Optyk w Sokółce mieści się przy głównej ulicy miasta – Grodzieńskiej. Punkt znajduje się w samodzielnym budynku z bezpośrednim wejściem od ulicy.

Chcesz zrobić badanie wzroku? Okulista w Sokółce czeka na Ciebie

W naszym salonie oferujemy badania optometryczne pod kątem doboru korekcji, które zazwyczaj przeprowadzane są w każdą środę miesiąca od godziny 12:00 do godziny 16:00. Badanie zawsze przeprowadza lekarz okulista. O dokładnych terminach oraz godzinach badań regularnie informujemy na naszej stronie na Facebooku oraz w salonie. Na wizytę można umówić się osobiście w placówce oraz poprzez kontakt telefoniczny.

Nasi doświadczeni pracownicy doradzą i pomogą znaleźć wymarzone okulary, uwzględniając przy tym wszelkie potrzeby zdrowotne, styl życia, a także indywidualne gusta estetyczne tak, aby okulary były również modnym dodatkiem na co dzień.

Bądź na bieżąco

Polub fanpage salonu Super Optyk w Sokółce

Znajdziesz tam najważniejsze informacje, ciekawe artykuły, najnowsze promocje, terminy badań i wiele więcej!

NAJBLIŻSZE TERMINY BADAŃ WZROKU

W SALONIE OPTYK Sokółka, 3 Maja 1a

Badanie Optometryczne
22.05 (Śr), 29.05 (Śr), 05.06 (Śr), 12.06 (Śr)

Badanie Okulistyczne
07.06 (Pt), 14.06 (Pt)

Rejestracja na badanie wzroku
665 043 600

ZADZWOŃ

i zapisz się na badanie wzroku!

Super Optyk położony przy ulicy 3 Maja 1A w Sokółce znajduje się w przychodni Centrum Medyczne Dr. Sudnik. Jest naszym drugim punktem w tym mieście i został otwarty w 2015 roku.

W przychodni wykonywane są kompleksowe badania okulistyczne przez wykwalifikowanych lekarzy okulistów – dr n.med. Joanna Konopińska i dr Aleksandra Bujalska. Gabinet okulistyczny otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00. Zapisy prowadzi recepcjonistka, dostępna pod numerem telefonu – 608 021 982. Badanie jest wykonywane pod kątem chorób tj. jaskry, zaćmy, ciśnienia gałki ocznej oraz dna oka i dobór korekcji wzroku.

Wierzymy, że wybór okularów może być czymś niezwykle przyjemnym, dlatego zadbaliśmy o miłą, komfortową atmosferę w naszym salonie.

Bądź na bieżąco

Polub fanpage salonu Super Optyk w Sokółce

Znajdziesz tam najważniejsze informacje, ciekawe artykuły, najnowsze promocje, terminy badań i wiele więcej!

Kolekcję opraw w naszych salonach tworzą zarówno marki naszych polskich producentów, jak również oprawy od światowych projektantów: Tommy Hilfiger, Carolina Herrera, Guess, Tous, Calvin Klein, Karl Lagerfeld, Lacoste. Posiadamy:

  • duży wybór opraw dziecięcych dla dziewczynek i chłopców,
  • najnowsze kolekcje okularów przeciwsłonecznych,
  • soczewki miesięczne silikonowe i hydrożelowe najwyższej generacji oraz soczewki jednodniowe oraz akcesoria do pielęgnacji soczewek kontaktowych: płyny i pojemniczki na soczewki,
  • szeroki wybór akcesoriów typu: etui do okularów, płyny do czyszczenia szkieł korekcyjnych, chusteczki do czyszczeni z ciekawym nadrukiem cyfrowym, płyny do czyszczenia chroniące przed parowaniem okularów.

Z naszą pełną ofertą możesz zapoznać się TUTAJ.