Optyk Sokółka

Grodzieńska 10 / 3 Maja 1a

UWAGA!!!

Super promocja w salonie Super Optyk w Sokółce przy ul. Grodzieńska 10. Tylko teraz -przy zakupie okularów -50% na oprawę! Regulamin promocji – Tutaj!

Super Optyk w Sokółce mieści się przy głównej ulicy miasta – Grodzieńskiej. Punkt znajduje się w samodzielnym budynku z bezpośrednim wejściem od ulicy.

Chcesz zrobić badanie wzroku? Okulista Sokółka czeka na Ciebie

W naszym salonie oferujemy Państwu badania optometryczne pod kątem doboru korekcji, które zazwyczaj przeprowadzane są w każdą środę miesiąca od godziny 12 do godziny 16. Badanie przeprowadzania lekarz okulista. O dokładnych terminach oraz godzinach badań, regularnie informujemy na naszej stronie na Facebook’u, a także osobiście w salonie. Zapisy na wizyty dokonujemy w placówce oraz poprzez kontakt telefoniczny.

Nasi doświadczeni pracownicy doradzą Państwu i pomogą znaleźć wymarzone okulary, uwzględniając przy tym wszelkie potrzeby zdrowotne, styl życia, a także indywidualne gusta estetyczne, tak aby okulary były również modnym dodatkiem na co dzień.

Super Optyk położony przy ulicy 3 Maja 1A w Sokółce znajduje się w przychodni Centrum Medyczne Dr. Sudnik. Jest naszym drugim punktem w tym mieście otwarty w 2015 roku.

W przychodni wykonywane są kompleksowe badania okulistyczne przez wykwalifikowanych lekarzy okulistów – dr n.med. Joanna Konopińska i dr Aleksandra Bujalska. Gabinet okulistyczny otwarty jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00. Zapisy prowadzi recepcjonistka, dostępna pod numerem telefonu – 608 021 982. Badanie jest wykonywane pod kątem chorób tj. jaskry, zaćmy, ciśnienia gałki ocznej oraz dna oka i dobór korekcji wzroku.

Wierzymy, że wybór okularów może być czymś niezwykle przyjemnym, dlatego zadbaliśmy o miłą, komfortową atmosferę w naszym salonie.

Bądź na bieżąco

Polub fanpage salonu Super Optyk w Sokółce.

Znajdziesz tam najważniejsze informacje, ciekawe artykuły, najnowsze promocje, terminy badań i wiele więcej!

Kolekcję opraw w naszych salonach tworzą marki naszych polskich producentów jak również opraw markowych znanych projektantów: Tommy Hilfiger, Carolina Herrera, Guess, Tous, Calvin Klein, Karl Lagerfeld, Lacoste. Posiadamy:

  • duży wybór opraw dziecięcych dla dziewczynek i chłopców
  • najnowsze kolekcje okularów przeciwsłonecznych
  • soczewki miesięczne silikonowe i hydrożelowe najwyższej generacji oraz soczewki jednodniowe oraz akcesoria do pielęgnacji soczewek kontaktowych: płyny i pojemniczki na soczewki
  • szeroki wybór akcesoriów typu: etui do okularów, płyny do czyszczenia szkieł korekcyjnych, chusteczki do czyszczeni z ciekawym nadrukiem cyfrowym, płyny do czyszczenia chroniące przed parowaniem okularów

Z naszą pełną ofertą możesz zapoznać się TUTAJ.

Ostatnia aktualizacja