sokółka

Grodzieńska 10

Super Optyk w Sokółce mieści się przy głównej ulicy miasta – Grodzieńskiej. Punkt znajduje się w samodzielnym budynku z bezpośrednim wejściem od ulicy.

W naszym salonie oferujemy Państwu badania optometryczne pod kątem doboru korekcji, które zazwyczaj przeprowadzane są w każdą środę miesiąca od godziny 12 do godziny 16. Badanie przeprowadzania lekarz okulista Olga Mozal. O dokładnych terminach oraz godzinach badań, regularnie informujemy na naszej stronie na Facebook’u, a także osobiście w salonie. Zapisy na wizyty dokonujemy w placówce oraz poprzez kontakt telefoniczny.

Nasi doświadczeni pracownicy doradzą Państwu i pomogą znaleźć wymarzone okulary, uwzględniając przy tym wszelkie potrzeby zdrowotne, styl życia, a także indywidualne gusta estetyczne, tak aby okulary były również modnym dodatkiem na co dzień.

Bądź na bieżąco

Polub fanpage salonu Super Optyk w Sokółce przy ulicy Grodzieńskiej 10. 

Znajdziesz tam najważniejsze informacje, ciekawe artykuły, najnowsze promocje, terminy badań i wiele więcej!

Kolekcję opraw tworzą marki naszych polskich producentów jak też opraw markowych znanych projektantów: Tommy Hilfiger, Carolina Herrera, Guess, Tous, Calvin Klein, Karl Lagerfeld, Lacoste. Posiadamy:

  • duży wybór opraw dziecięcych dla dziewczynek i chłopców
  • najnowsze kolekcje okularów przeciwsłonecznych
  • soczewki miesięczne silikonowe i hydrożelowe najwyższej generacji oraz soczewki jednodniowe oraz akcesoria do pielęgnacji soczewek kontaktowych: płyny i pojemniczki na soczewki
  • szeroki wybór akcesoriów typu: etui do okularów, płyny do czyszczenia szkieł korekcyjnych, chusteczki do czyszczeni z ciekawym nadrukiem cyfrowym, płyny do czyszczenia chroniące przed parowaniem okularów

Z naszą pełną ofertą możesz zapoznać się TUTAJ.