Optyk Siemiatycze

11 Listopada 28B

pon: 9.00 - 17.00
pt-pt: 8.00 - 16.00

NAJBLIŻSZE TERMINY BADAŃ WZROKU

W SALONIE OPTYK Siemiatycze, 11 Listopada 28B

Badanie Optometryczne
20.05 (Pon), 27.05 (Pon), 05.06 (Śr)

Umów się na badanie online

Wybierz termin

lub telefonicznie: 502 316 113

Super Optyk w Siemiatyczach mieści się w nowo wybudowanej kamienicy przy ulicy 11 Listopada. W pobliży znajduje się apteka oraz szpital powiatowy. Przed budynkiem znajduje się parking na kilka samochodów. Salon optyczny został otwarty w styczniu 2020 roku i zajął miejsce salonu Perfekt Vision.

Okulista w Siemiatyczach oferuje swoją dyspozycyjność raz w tygodniu.
Zapisz się na badania wzroku.

W placówce raz w tygodniu przyjmuje lekarz okulista, który przeprowadza kompleksowe badanie wzroku, w ramach którego odbywa się badanie dna oka, diagnoza choroby oczu, dobór korekcji wzroku i soczewek kontaktowych). Szczegółowe informacje o terminach badań możesz znaleźć w salonie oraz na naszym Facebooku. Wizytę można umówić osobiście w salonie bądź też przez kontakt telefoniczny.

Nasza wykwalifikowana kadra pomoże w wyborze idealnie dopasowanych okularów, zarówno pod względem estetycznym jak również poprawnej korekcji wzroku. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy ekspertami w doborze okularów progresywnych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Polub fanpage salonu Super Optyk w Siemiatyczach

Znajdziesz tam najważniejsze informacje, ciekawe artykuły, najnowsze promocje, terminy badań i wiele więcej!

Naszą kolekcję opraw okularowych tworzy ponad 400 modeli dla kobiet, mężczyznych oraz dzieci. Każdy Klient znajdzie coś w swoim guście oraz na każdą kieszeń. Od opraw z klasy ekonomicznej, po oprawy najlepszych, światowych marek min. Calvin Klain, Carrera, Karl Lagerfeld, Furla, Eva Minge, Lacoste, Guess, Tommy Hilfinger, Tous oraz Stepper. W kolekcji okularów przeciwsłonecznych króluje Polaroid.

Znajdziesz u nas również również szeroki wybór soczewek kontaktowych (Bioxy, Horien, Johnson&Johnson), płyny, pojemniki, krople nawilżające do oczu oraz akcesoria do przechowywania i pielęgnowania okularów: płyny do czyszczenie, futerały, mikrofazy, nakładki polaryzacyjne, łańcuszki. Super Optyk w Siemiatyczach oferuje również naprawę i serwis okularów!