Optyk Kolno

Wojska Polskiego 51

NAJBLIŻSZE TERMINY BADAŃ WZROKU

W SALONIE OPTYK Kolno, Wojska Polskiego 51

Badanie Optometryczne
23.05 (Czw), 28.05 (Wt), 03.06 (Pon), 07.06 (Pt)

Umów się na badanie online

Wybierz termin

lub telefonicznie: 690 903 804

Super Optyk w Kolnie znajduje się przy ulicy Wojska Polskiego 51 w Parku Handlowym. W naszej placówce raz w tygodniu wykonywane są specjalistyczne badania przez lekarza okulistę w zakresie doboru korekcji wzroku, ciśnienia oka, dna oka, jaskry i zaćmy. Terminy i godziny badań regularnie podawane są na naszym profilu na Facebooku oraz w salonie. Zapisów dokonywać można telefonicznie bądź osobiście w naszej placówce.

Optyka jest naszą pasją i czymś, czemu poświęciliśmy życie, dlatego dajemy z siebie wszystko, aby każdy klient opuścił nasz salon zawsze w pełni usatysfakcjonowany. Oczywiście nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy służą Państwu pomocą w wyborze wymarzonych okularów lub soczewek, uwzględniając przy tym wszystkie potrzeby zdrowotne, ale nie zapominając również o aspektach estetycznych.

Okulista Kolno

Nie czekaj, aż Twój wzrok się pogorszy! Już teraz możesz przeciwdziałać pogłębianiu się wad wzroku. Badania profilaktyczne także są bardzo ważne, dlatego warto o nich pamiętać. Wzrok to jeden z najważniejszych organów w naszym organizmie.

Bądź na bieżąco

Polub fanpage salonu Super Optyk w Kolnie

Znajdziesz tam najważniejsze informacje, ciekawe artykuły, najnowsze promocje, terminy badań i wiele więcej!

Nasi specjaliści pomogą Ci w doborze okularów progresywnych, okularów biurowych, okularów dla kierowców, okularów przeciwsłonecznych z korekcją wzroku.

W naszym salonie mamy duży wybór markowych opraw między innymi Guess, Carrera, Polaroid, Carolina Herrera, Furla, Fila, Stepper (oprawy tytanowe, hypoalergiczne), Tous. Wyróżnia nas również duży wybór oprawek dziecięcych. Ponadto kolekcję uzupełniają oprawy klasy ekonomicznej: Vermarii, Solano, Kenchi. Posiadamy w sprzedaży okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją i filtrami UV, soczewki kontaktowe i płyny do soczewek firmy BIOXY, akcesoria okularowe: futerały, ściereczki, płyny do czyszczenia okularów, sznureczki do okularów, obturatory. Super Optyk zajmuje się również naprawą okularów.

Z naszą całą ofertą możesz zapoznać się klikając TUTAJ.