Optyk Ostrołęka

Fieldorfa “Nila” 8

NAJBLIŻSZE TERMINY BADAŃ WZROKU

W SALONIE OPTYK Ostrołęka, Fieldorfa “Nila” 8

Badanie optometryczne:

Badanie okulistyczne:

Rejestracja na badanie wzroku
665 022 306

ZADZWOŃ

i zapisz się na badanie wzroku!

Super Optyk w Ostrołęce to nowoczesny salon optyczny położony w Śródmieściu przy ulicy gen. A.E. Fieldorfa “Nila” (dawniej ul. Gorbatowa), nieopodal Szkoły Podstawowej nr 1. Istnieje od 2009 roku i obecnie posiada gabinet refrakcyjny wyposażony w specjalistyczny sprzęt do badań okulistycznych.

Okulista Ostrołęka jest do Twojej dyspozycji aż do 4 razy w tygodniu!

W salonie 3-4 razy w tygodniu przyjmuje lekarz okulista,  który prowadzi diagnostykę chorób oczu (m.in. jaskra, zaćma) oraz badania ostrości widzenia. Konkretne  terminy oraz godziny badań systematycznie podawane są na naszym  fanpage’u na Facebook’u oraz w salonie. Rejestracji można dokonać  telefonicznie lub osobiście w naszym punkcie.

Bądź na bieżąco

Polub fanpage salonu Super Optyk w Ostrołęka.

Znajdziesz tam najważniejsze informacje, ciekawe artykuły, najnowsze promocje, terminy badań i wiele więcej!

Posiadamy doświadczoną kadrę pracowników, którzy zapewnią Państwu profesjonalną obsługę oraz pomogą w doborze odpowiednich okularów lub właściwych soczewek, pamiętając oczywiście o aspektach zdrowotnych, estetycznych i Państwa komforcie podczas codziennego życia.

W naszym asortymencie znajduje się ponad 800 opraw okularowych, również dla dzieci. Z marek premium znajdziecie u nas: Guess, Tommy Hilfinger, Carrera, Stepper, Furla i wiele innych. Oczywiście posiadamy szeroki wybór oprawek z klasy ekonomicznej.

Wykonujemy wszystkie rodzaje okularów:

  • okulary korekcyjne, do czytania, do chodzenia
  • okulary progresywne i do pracy biurowej
  • okulary dla dzieci, dla kierowców

Naszą ofertę uzupełnia szeroki wachlarz soczewek kontaktowych, płyny, pojemniki oraz akcesoria do przechowywania i pielęgnacji okularów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą TUTAJ.