Optyk Ostrołęka

Fieldorfa “Nila” 8

NAJBLIŻSZE TERMINY BADAŃ WZROKU

W SALONIE OPTYK Ostrołęka, Fieldorfa “Nila” 8

Badanie Optometryczne
23.04 (Wt), 25.04 (Czw), 29.04 (Pon)

Umów się na badanie online

Wybierz termin

lub telefonicznie: 665 022 306

Super Optyk w Ostrołęce to nowoczesny salon optyczny położony w Śródmieściu przy ulicy gen. A.E. Fieldorfa “Nila” (dawniej ul. Gorbatowa), nieopodal Szkoły Podstawowej nr 1. Istnieje od 2009 roku i obecnie posiada gabinet refrakcyjny wyposażony w specjalistyczny sprzęt do badań okulistycznych.

Szukasz sprawdzonego okulisty w Ostrołęce?

W salonie Super Optyk 3-4 razy w tygodniu przyjmuje lekarz okulista, który prowadzi diagnostykę chorób oczu (m.in. jaskra, zaćma) oraz przeprowadza badania ostrości widzenia. Konkretne terminy oraz godziny badań systematycznie podawane są na naszym fanpage’u na Facebooku oraz w salonie. Rejestracji można dokonać telefonicznie lub osobiście w naszym punkcie.

Bądź na bieżąco

Polub fanpage salonu Super Optyk w Ostrołęce

Znajdziesz tam najważniejsze informacje, ciekawe artykuły, najnowsze promocje, terminy badań i wiele więcej!

Posiadamy doświadczoną kadrę pracowników, którzy zapewniają profesjonalną obsługę oraz pomagają w doborze odpowiednich okularów lub właściwych soczewek, pamiętając oczywiście o aspektach zdrowotnych, estetycznych oraz komforcie podczas wykonywania codziennych obowiązków.

W naszym asortymencie znajduje się ponad 800 opraw okularowych, zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Z marek premium znajdziecie u nas: Guess, Tommy Hilfinger, Carrera, Stepper, Furla i wiele innych. Oczywiście posiadamy również szeroki wybór oprawek z klasy ekonomicznej.

Wykonujemy wszystkie rodzaje okularów:

  • okulary korekcyjne, do czytania, do chodzenia,
  • okulary progresywne i do pracy biurowej,
  • okulary dla dzieci, dla kierowców.

Naszą ofertę uzupełnia szeroki wachlarz soczewek kontaktowych, płyny, pojemniki oraz akcesoria do przechowywania i pielęgnacji okularów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą TUTAJ.