Optyk Białystok

Lipowa 2

pn-pt: 10.00 - 18.00
sb: 10.00 - 14.00

NAJBLIŻSZE TERMINY BADAŃ WZROKU

W SALONIE OPTYK Białystok, Lipowa 2

Badanie optometryczne:
W salonie wykonujemy badanie optometryczne od ręki ale możesz również umówić się na konkretną godzinę.

Badanie okulistyczne:

Rejestracja na badanie wzroku
665 047 700

ZADZWOŃ

i zapisz się na badanie wzroku!

Super Optyk położony jest w ścisłym centrum miasta Białystok w pobliżu najsłynniejszego zabytkowego Ratusza Miejskiego.

Jakie badanie wzroku wykonasz w salonie optycznym w Białymstoku?

Pełen zakres badań optometrycznych w kierunku określenia wad refrakcji oka, doboru okularów lub soczewek kontaktowych.

W naszym salonie optycznym wykonasz badanie wzroku od ręki. Możesz również umówić się na wizytę – telefonicznie lub odwiedzając nasz salon optyczny. Markowe okulary korekcyjne, soczewki kontaktowe, okulary przeciwsłoneczne z korekcją, okulary do komputera oraz progresywne to najczęstsza motywacja wykonywania badań. Nie zwlekaj, umów się na badanie wzroku w salonie optycznym w Białymstoku!

Czego możesz się spodziewać odwiedzając nas?

W Super Optyku wierzymy, że zakup okularów może być przyjemny i inspirujący, a kiedy są one prawidłowo dopasowane do kształtu twarzy, można nie tylko lepiej widzieć, lecz także lepiej wyglądać. Dlatego stworzyliśmy dla mieszkańców miasta Białystok miejsce, gdzie dostępne są badania wzroku z możliwością dobrania formy korekcji wzroku przy zachowaniu wyjątkowego komfortu widzenia oraz noszenia okularów. Nasi specjaliści pomogą na każdym etapie zakupu – od dopasowania soczewek po wybór opraw okularowych, które będą pasowały do kształtu Twojej twarzy. Dowiedz się, jakie markowe okulary korekcyjne znajdziesz w naszej ofercie!

Bądź na bieżąco z naszym salonem optycznym w Białymstoku

Super Optyk – Salon optyczny w Białymstoku

Polub nas na Facebooku! Znajdziesz tam najważniejsze optyczne informacje, ciekawe artykuły, najnowsze promocje, terminy badań, poznasz dostępne markowe okulary korekcyjne oraz okulary przeciwsłoneczne i wiele więcej w temacie dobrego wzroku i wydarzeń na rynku optycznym!

W naszym salonie kolekcję opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych tworzy ponad 1000 modeli. Wybierając asortyment, uwzględniamy gusta naszych Klientów oraz najnowsze trendy na rynku optycznym. Okulary przeciwsłoneczne dopasowane do kształtu twarzy chronią wzrok przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym.

Jakie marki znajdują się w jednym z naszych salonów optycznych na terenie Białegostoku?

Oferta marek opraw okularowych oraz okularów przeciwsłonecznych jest atrakcyjna: Tommy Hilfiger, Guess, Pierre Cardin, Carrera, Lacoste, Calvin Klein, Polaroid i wiele innych.

Oferujemy bogaty asortyment soczewek kontaktowych jednoogniskowych, dwuogniskowych, progresywnych, barwionych, fotochromowych i polaryzacyjnych, a także specjalistycznych o dużych mocach.

Akcesoria dodatkowe

Posiadamy w sprzedaży płyny pielęgnacyjne oraz oferujemy szeroką gamę soczewek kontaktowych (miesięczne, dwutygodniowe, jednodniowe najwyższej jakości).

Chcesz poznać całą ofertę, jaką oferuje nasz salon optyczny w Białymstoku? Aby ją sprawdzić, kliknij TUTAJ.

Przyjdź do jednego z naszych salonów optycznych, a optyczne badanie wzroku wykonamy na miejscu, od ręki!