Optyk Dąbrowa Białostocka

Plac Kościuszki 3

NAJBLIŻSZE TERMINY BADAŃ WZROKU

W SALONIE OPTYK Dąbrowa Białostocka, Plac Kościuszki 3

Badanie optometryczne:

Badanie okulistyczne:

Rejestracja na badanie wzroku
797 276 834

ZADZWOŃ

i zapisz się na badanie wzroku!

Super Optyk w Dąbrowie Białostockiej to salon optyczny znajdujący się w samym centrum miasta, na przeciwko Placu Kościuszki. W pobliży znajdują się liczne miejsca parkingowe. Punkt powstał w 2015 roku.

Okulista Dąbrowa Białostocka? Koniecznie zbadaj swój wzrok!

W placówce można dokonać rejestracji do lekarza okulisty, który przyjmuje raz w tygodniu. Wykonuje kompleksowe badania wzroku: badania dna oka, diagnoza choroby oczu (jaskra, zaćma), dobór korekcji wzroku i soczewek kontaktowych.

Szczegółowe informacje o terminach badań można pozyskać w salonie oraz na naszym Facebook’u. Wizyty rejestrowane są osobiście w placówce bądź poprzez kontakt telefoniczny.

Nasi doświadczeni specjaliści posłużą Państwu rzetelną radą i niewątpliwie pomogą w wyborze wymarzonych okularów korekcyjnych, objaśnią działanie soczewek progresywnych i dopasują odpowiednie okulary dla Twojego dziecka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Polub fanpage salonu Super Optyk w Dąbrowie Białostockiej.

Znajdziesz tam najważniejsze informacje, ciekawe artykuły, najnowsze promocje, terminy badań i wiele więcej!

Nasz asortyment obejmuje szeroki wachlarz produktów optycznych, co sprawia, iż każdy nasz Klient znajdzie u nas to, czego oczekuje. Posiadamy ponad 600 opraw okularowych klasy ekonomicznej, jak również te pochodzące od najlepszych, światowych marek min. Calvin Klain, Carrera, Karl Lagerfeld, Furla, Eva Minge, Lacoste, Guess, Tommy Hilfinger, Tous oraz Stepper. W kolekcji okularów przeciwsłonecznych króluje Polaroid. Znajdziesz u nas również również szeroki wybór soczewek kontaktowych (Bioxy, Horien, Johnson&Johnson), płyny, pojemniki, krople nawilżające do oczu oraz akcesoria do przechowywania i pielęgnowania okularów: płyny do czyszczenie, futerały, mikrofazy, nakładki polaryzacyjne, łańcuszki. Super Optyk oferuje również naprawę i serwis okularów!