Optyk Dąbrowa Białostocka

Plac Kościuszki 3

NAJBLIŻSZE TERMINY BADAŃ WZROKU

W SALONIE OPTYK Dąbrowa Białostocka, Plac Kościuszki 3

Badanie Optometryczne
23.04 (Wt), 25.04 (Czw), 27.04 (Sob), 30.04 (Wt) i więcej...

Badanie Okulistyczne
20.05 (Pon)

Umów się na badanie online

Wybierz termin

lub telefonicznie: 797 276 834

Super Optyk w Dąbrowie Białostockiej to salon optyczny znajdujący się w samym centrum miasta, na przeciwko Placu Kościuszki. W pobliży znajdują się liczne miejsca parkingowe. Punkt powstał w 2015 roku.

Sprawdzony okulista w Dąbrowie Białostockiej?
Zbadaj o swój wzrok w Super Optyk!

W placówce można zarejestrować się do lekarza okulisty, który przyjmuje raz w tygodniu. Odpowiada on za:

– kompleksowe badania wzroku: badania dna oka,
– diagnozowanie chorób oczu (jaskra, zaćma itp.),
– dobór korekcji wzroku i soczewek kontaktowych.

Szczegółowe informacje o terminach badań można znaleźć w salonie oraz na naszym Facebooku. Na wizyty należy rejestrować się osobiście w placówce bądź poprzez kontakt telefoniczny. Nasi doświadczeni specjaliści służą rzetelną radą i niewątpliwie pomogą w wyborze wymarzonych okularów korekcyjnych, objaśnią działanie soczewek progresywnych i dopasują odpowiednie okulary dla Twojej pociechy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą TUTAJ.

Bądź na bieżąco

Polub fanpage salonu Super Optyk w Dąbrowie Białostockiej.

Znajdziesz tam najważniejsze informacje, ciekawe artykuły, najnowsze promocje, terminy badań i wiele więcej!

Nasz asortyment obejmuje szeroki wachlarz produktów optycznych, co sprawia, iż każdy nasz Klient znajdzie u nas to, czego oczekuje. Posiadamy ponad 600 opraw okularowych klasy ekonomicznej, jak również te pochodzące od najlepszych światowych marek min. Calvin Klain, Carrera, Karl Lagerfeld, Furla, Eva Minge, Lacoste, Guess, Tommy Hilfinger, Tous oraz Stepper. Znajdziesz u nas również również szeroki wybór soczewek kontaktowych (Bioxy, Horien, Johnson&Johnson), płyny, pojemniki, krople nawilżające do oczu oraz akcesoria do przechowywania i pielęgnowania okularów: płyny do czyszczenie, futerały, mikrofazy, nakładki polaryzacyjne, łańcuszki. Super Optyk oferuje również naprawę i serwis okularów!