Optyk Orzysz

Rynek 4

NAJBLIŻSZE TERMINY BADAŃ WZROKU

W SALONIE OPTYK Orzysz, Rynek 4

Badanie Optometryczne
21.05 (Wt), 24.05 (Pt), 29.05 (Śr)

Umów się na badanie online

Wybierz termin

lub telefonicznie: 690 990 755

Super Optyk znajduje się w ścisłym centrum Wojskowej Stolicy Polski – miasta Orzysz – na przeciwko Ratusza. Sąsiaduje z położonym obok sklepem Neonet oraz drogerią Anna. Jest to jeden z naszych najnowszych salonów, założony jesienią 2017 roku.

Szukasz sprawdzonego okulisty w Orzyszu?

Nasz salon optyczny oferuje profesjonalne i pełne badanie wzroku przeprowadzane przez lekarza okulistę z Białegostoku, który jest do dyspozycji co najmniej 3 razy w miesiącu. Badamy choroby oczu (zaćma, jaskra), dno oka (nadciśnienie, cukrzyca), dobieramy odpowiednie okulary i soczewki kontaktowe. Informacje o terminach badań można uzyskać w salonie optycznym lub na naszym fanpage’u. Wizyty umawiane są na określoną godzinę.

Bądź na bieżąco

Polub fanpage salonu Super Optyk w Orzyszu

Znajdziesz tam najważniejsze informacje, ciekawe artykuły, najnowsze promocje, terminy badań i wiele więcej!

Nasz asortyment obejmuje szeroki wachlarz produktów optycznych, co sprawia, iż każdy nasz Klient znajdzie u nas to, czego oczekuje. Posiadamy ponad 600 opraw okularowych klasy ekonomicznej, jak również te pochodzące od najlepszych, światowych marek min. Calvin Klain, Carrera, Karl Lagerfeld, Furla, Eva Minge, Lacoste, Guess, Tommy Hilfinger, Tous oraz Stepper. W kolekcji okularów przeciwsłonecznych króluje Polaroid.

Znajdziesz u nas również również szeroki wybór soczewek kontaktowych (Bioxy, Horien, Johnson&Johnson), płyny, pojemniki, krople nawilżające do oczu oraz akcesoria do przechowywania i pielęgnowania okularów: płyny do czyszczenie, futerały, mikrofazy, nakładki polaryzacyjne, łańcuszki. Super Optyk w Orzyszu oferuje również naprawę i serwis okularów!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą TUTAJ.