Optyk Kadzidło

Kościuszki 15

NAJBLIŻSZE TERMINY BADAŃ WZROKU

W SALONIE OPTYK Kadzidło, Kościuszki 15

Badanie optometryczne:

Badanie okulistyczne:

Rejestracja na badanie wzroku
730 306 903

ZADZWOŃ

i zapisz się na badanie wzroku!

Super Optyk w Kadzidle działa od 2017 roku i znajduje się w Budynku Przychodni Dr. Kędry, tuż naprzeciwko Galerii Handlowej Kurpianka. Wchodząc od strony przychodni należy przejść przez poczekalnię i wejść w korytarz po prawej stronie. Pierwsze drzwi po lewej stronie prowadzą do naszego salonu.

Okulista Kadzidło chętnie zbada Twój wzrok!

W przychodni przyjmuje lekarz okulista. Badania odbywają się raz w tygodniu w soboty (od godziny 9 do godzin popołudniowych, w zależności od ilości pacjentów). Badania okulistyczne obejmuje: dobór korekcji wzroku oraz soczewek kontaktowych, badania chorób oczu (jaska, zaćma), badanie dna oka oraz ciśnienia gałki ocznej. Rejestracji dokonujemy osobiście w naszym salonie bądź poprzez kontakt telefoniczny.

Bądź na bieżąco

Polub fanpage salonu Super Optyk w Białymstoku.

Znajdziesz tam najważniejsze informacje, ciekawe artykuły, najnowsze promocje, terminy badań i wiele więcej!

Dołożymy wszelkich starań, aby pomóc Państwu w wyborze właściwych okularów korekcyjnych, okularów do czytania, do pracy przy komputerze, progresywnych. Dzięki naszemu doświadczeniu nie boimy się nawet najcięższych wyzwań, doboru okularów dla najmłodszych dzieci czy soczewek specjalistycznych o dużych mocach. Naszą całą ofertę możesz zobaczyć TUTAJ.

Naszą kolekcję opraw okularowych tworzy ponad 600 modeli. W Super Optyku znajdziecie takie marki jak: Hugo Boss, Furla, Tommy Hilfinger, Stepper, Guess, Carrera i wiele innych. Oczywiście posiadamy również oprawy z kolekcji ekonomicznej, które cechuje doskonały stosunek niskiej ceny do bardzo dobrej jakości wykonania. Nie zapomnieliśmy o najmłodszych – mamy oprawki wykonane specjalnie dla dzieci w każdym wieku.

W naszej ofercie znajdują się również soczewki kontaktowe, płyny, pojemniki oraz akcesoria do pielęgnacji i przechowywania okularów.