Optyk Kadzidło

Kościuszki 15

NAJBLIŻSZE TERMINY BADAŃ WZROKU

W SALONIE OPTYK Kadzidło, Kościuszki 15

Badanie Optometryczne
25.04 (Czw)

Umów się na badanie online

Wybierz termin

lub telefonicznie: 730 306 903

Super Optyk w Kadzidle działa od 2017 roku i znajduje się w Budynku Przychodni Dr. Kędry, tuż naprzeciwko Galerii Handlowej Kurpianka. Wchodząc od strony przychodni, należy przejść przez poczekalnię i wejść w korytarz po prawej stronie. Pierwsze drzwi po lewej stronie prowadzą do naszego salonu.

Nasz okulista chętnie zbada Twój wzrok!

W przychodni przyjmuje lekarz okulista. Badania odbywają się raz w tygodniu w soboty (od godziny 9 do godzin popołudniowych, w zależności od ilości pacjentów). Badanie okulistyczne obejmuje: dobór korekcji wzroku oraz soczewek kontaktowych, badanie chorób oczu (jaska, zaćma), badanie dna oka oraz ciśnienia gałki ocznej. Rejestracji dokonujemy osobiście w naszym salonie bądź poprzez kontakt telefoniczny.

Bądź na bieżąco

Polub fanpage salonu Super Optyk w Kadzidle

Znajdziesz tam najważniejsze informacje, ciekawe artykuły, najnowsze promocje, terminy badań i wiele więcej!

Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc w wyborze właściwych okularów korekcyjnych, okularów do czytania, do pracy przy komputerze czy też progresywnych. Dzięki naszemu doświadczeniu nie boimy się nawet najcięższych wyzwań, doboru okularów dla najmłodszych dzieci czy soczewek specjalistycznych o dużych mocach. Naszą całą ofertę możesz zobaczyć TUTAJ.

 

Naszą kolekcję opraw okularowych tworzy ponad 600 modeli. W Super Optyku znajdziecie takie marki jak: Hugo Boss, Furla, Tommy Hilfinger, Stepper, Guess, Carrera i wiele innych. Oczywiście posiadamy również oprawy z kolekcji ekonomicznej, które cechuje doskonały stosunek niskiej ceny do bardzo dobrej jakości wykonania. Nie zapomnieliśmy o najmłodszych – mamy oprawki wykonane specjalnie dla dzieci w każdym wieku.

W naszej ofercie znajdują się również soczewki kontaktowe, płyny, pojemniki oraz akcesoria do pielęgnacji i przechowywania okularów.