Optyk Grajewo

Ełcka 16

NAJBLIŻSZE TERMINY BADAŃ WZROKU

W SALONIE OPTYK Grajewo, Ełcka 16

Badanie Optometryczne
23.04 (Wt), 26.04 (Pt), 30.04 (Wt)

Badanie Okulistyczne
29.04 (Pon)

Umów się na badanie online

Wybierz termin

lub telefonicznie: 667 467 919

Salon optyczny Super Optyk w Grajewie położony jest nieopodal samego centrum miasta. Sąsiaduje z Urzędem Pocztowym znajdującym się na ulicy Ełckiej. Swoje usługi oferuje już od 11 lat.

Sprawdzony okulista w Grajewie? Nie czekaj, aż Twój wzrok się pogorszy!

W naszej placówce dajemy możliwość poddania się specjalistycznemu badaniu wzroku, które przeprowadzone jest przez najlepszych lekarzy z Grajewa. Badania okulistyczne składają się z badań pod kątem chorób oczu, np: jaskra, zaćma, chorób dna oka, a także doboru odpowiednich wartości korekcyjnych do korekcji tych schorzeń. Lekarz okulista jest do dyspozycji naszych klientów co najmniej trzy razy w miesiącu – informacje o datach badań znajdują się na nasz fanpage na Facebooku oraz podawane są w salonie optycznym. Mając na uwadze cenny czas naszych pacjentów, wizyty umawiane są na określoną godzinę. Umówić można się zarówno na miejscu, jak i telefonicznie.

Bądź na bieżąco

Polub fanpage salonu Super Optyk w Grajewie

Znajdziesz tam najważniejsze informacje, ciekawe artykuły, najnowsze promocje, terminy badań i wiele więcej!

Naszym powołaniem jest chęć zadbania o zdrowie i komfort widzenia. W tym celu służymy fachowym doradztwem oraz dzielimy się naszym bogatym doświadczeniem. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc każdemu odwiedzającemu nas Klientowi w znalezieniu swoich wymarzonych okularów. Jesteśmy ekspertem w doborze okularów progresywnych oraz specjalistycznych o dużych mocach. Chętnie podejmujemy się wykonania okularów dla dzieci oraz dla dorosłych do pracy biurowej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą TUTAJ.

 

Oferujemy naszym klientom szeroką gamę produktów optycznych. Posiadamy w sprzedaży oprawy okularowe, zarówno markowe ( Tous, Guess, Furla, Stepper, Carrera, Carolina Herrera), jak i klasy ekonomicznej. Dostępna jest również duża paleta soczewek kontaktowych. Szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych (głównie Polaroid), oprawy dla dzieci oraz akcesoria do pielęgnacji okularów (futerały, mikrofazy, płyny do czyszczenia).