Optyk Grajewo

Ełcka 16

NAJBLIŻSZE TERMINY BADAŃ WZROKU

W SALONIE OPTYK Grajewo, Ełcka 16

Badanie optometryczne:

Badanie okulistyczne:

Rejestracja na badanie wzroku
667 467 919

ZADZWOŃ

i zapisz się na badanie wzroku!

Salon optyczny Super Optyk w Grajewie, położony jest nieopodal samego centrum miasta. Sąsiaduje z Urzędem Pocztowym na ulicy Ełckiej. Swoje usługi oferuje już od 11 lat.

Okulista Grajewo? Nie czekaj, aż Twój wzrok się pogorszy!

W naszej placówce dajemy Państwu możliwość poddania się specjalistycznemu badaniu wzroku prowadzonego przez najlepszych lekarzy z Grajewa.  Badania okulistyczne składają się z badań pod kątem chorób oczu, np: jaskra, zaćma, chorób dna oka, a także doboru odpowiednich wartości korekcyjnych. Lekarz okulista jest do dyspozycji naszych klientów co najmniej trzy razy w miesiącu – informacje o datach badań wstawiane są na nasz fanpage na Facebook’u oraz podawane są w salonie optycznym. Mając na uwadze cenny czas naszych pacjentów, wizyty umawiane są na określoną godzinę – telefonicznie lub na miejscu.

Bądź na bieżąco

Polub fanpage salonu Super Optyk w Grajewie.

Znajdziesz tam najważniejsze informacje, ciekawe artykuły, najnowsze promocje, terminy badań i wiele więcej!

Naszym powołaniem jest chęć zadbania o Państwa zdrowie i komfort widzenia. W tym celu służymy fachowy doradztwem oraz dzielimy się naszym bogatym doświadczeniem. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc każdemu odwiedzającemu nas klientowi w znalezieniu swoich wymarzonych okularów. Jesteśmy ekspertem w doborze okularów progresywnych oraz specjalistycznych o dużych mocach. Chętnie podejmujemy się wykonania okularów dla dzieci oraz do pracy biurowej i komputera. Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą TUTAJ.

Oferujemy naszym klientom szeroką gamę produktów optycznych. Posiadamy w sprzedaży oprawy okularowe, zarówno markowe ( Tous, Guess, Furla, Stepper, Carrera, Carolina Herrera) jak i klasy ekonomicznej. Dostępna jest również duża paleta soczewek kontaktowych. Szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych (głównie Polaroid), oprawy dla dzieci oraz akcesoria do pielęgnacji okularów (futerały, mikrofazy, płyny do czyszczenia).