Okulary korekcyjne

Okulary są naszą pasją

Od 18 lat zajmujemy się wykonaniem okularów, realizacją recept na okulary, naprawą i serwisem, konsultacjami optycznymi, a także badaniem ostrości wzroku. Przygotowaliśmy Państwu bardzo bogatą ofertę modnych opraw okularowych w różnorodnej stylistyce i na każdy budżet. Nasze oprawy wykonywane są w nowoczesnych technologiach oraz z najwyższej jakości materiałów.

Dokładamy wszelkiej staranności, aby wszystkie okulary, które sprzedajemy podkreślały indywidualny wizerunek naszych klientów oraz uwzględniały potrzeby, styl życia i charakter pracy, a jednocześnie nadawały nową jakość dobrego widzenia. Nasz personel bierze udział w kilku profesjonalnych szkoleniach w roku. Doskonali swoje kompetencje zawodowe w zakresie wiedzy branżowej, a także wizażu, sprzedaży i relacji interpersonalnych.

Atutem marki Super Optyk jest zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy swoją pracę traktują z pasją i pełnym profesjonalizmem.

Przy wyborze idealnej oprawy nasi sprzedawcy, wezmą pod uwagę nie tylko oczekiwania klienta i jego korekcję wzroku, ale również dobiorą odpowiedni  kształt i wielkość oprawy, jaka będzie pasować do anatomii twarzy tak, aby modne okulary można było naprawdę wygodnie nosić. Ponadto wybierając oprawę profesjonaliści zwracają uwagę na kolor włosów i oczu klienta oraz odcień jego karnacji – wszystko po to, aby efekt końcowy zagwarantował komfort użytkowania, dobre samopoczucie i podkreślenie indywidualności  każdego klienta.

Okulary korekcyjne to więcej niż narzędzie, za pomocą którego koryguje się wadę wzroku. Są elementem codziennej stylizacji, który pozwala Ci kreować własny styl oraz podkreślą Twoją osobowość. Rozumiemy to doskonale – dlatego nasze salony optyczne są tak wyjątkowym miejscem.

Polecając soczewki okularowe nasi specjaliści zawsze rozważają kilka opcji szkieł, które uwzględniaj styl życia klienta, charakter pracy, grubość i wielkość soczewek, profilaktykę i ochronę wzroku oraz warunki techniczne do zamontowania ich w wybranej przez klienta oprawie. Współpraca z producentami najlepszych i najnowocześniejszych soczewek okularowych na świecie sprawia, iż możliwości wyboru są praktycznie nieograniczone.

Oferujemy najszerszy asortyment soczewek jednoogniskowych, dwuogniskowych, progresywnych, barwionych, fotochromowych i polaryzacyjnych, a także specjalistycznych o dużych mocach. Współpracujemy tylko z renomowanymi producentami soczewek okularowych, m.in. JZO, HOYA, ZEISS, Essilor.

Nie wiesz jak dobrać okulary do kształtu twarzy? Przeczytaj nasz wpis pt. “jakie okulary do twarzy“.