Optyk Przasnysz

Wojskowa 1B

pn, śr, pt: 10.00 - 18.00
wt, cz: 12.00 - 20.00

NAJBLIŻSZE TERMINY BADAŃ WZROKU

W SALONIE OPTYK Przasnysz, Wojskowa 1B

Badanie Optometryczne
26.04 (Pt), 07.05 (Wt)

Umów się na badanie online

Wybierz termin

lub telefonicznie: 690 020 744

Salon optyczny Super Optyk w Przasnyszu znajduje się w przychodni okulistycznej Aldona. Jest to nasz najnowszy punkt, który powstał w lipcu w 2018 roku.

Szukasz sprawdzonego salonu optycznego w Przasnyszu?

Zadbaj o swój wzrok i regularnie się badaj. W salonie dwa razy w tygodniu (przeważnie środa i czwartek) przeprowadzane są profesjonalne badania przez lekarza okulistę w zakresie doboru korekcji wzroku, ciśnienia oka, dna oka, zaćmy oraz jaskry. Lekarz okulista przyjmuje nawet bardzo małe dzieci (niemowlęta). Dokładne terminy wraz z godzinami badań są systematycznie umieszczane na naszym Facebooku oraz podawane są w salonie. Na wizytę można umówić się telefonicznie bądź osobiście w naszym punkcie.

Bądź na bieżąco

Polub fanpage salonu Super Optyk w Przasnyszu

Znajdziesz tam najważniejsze informacje, ciekawe artykuły, najnowsze promocje, terminy badań i wiele więcej!

Dzięki naszej szerokiej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować to, ze każdy nasz klient opuści nasz salon w pełni zadowolony i z tym czego szukał. Wykwalifikowana obsługa pomaga w dobraniu idealnych okularów, mając przy tym na uwadze potrzeby zdrowotne i nie zapominając oczywiście o stylowym wyglądzie. Jesteśmy ekspertem w doborze okularów progresywnych i biurowych. Zapoznaj się z naszymi usługami TUTAJ. W naszej kolekcji opraw znajdziesz marki premium: Furla, Tous, Caroline Herrera, Guress, Karl Lagerfeld, Stepper, Calvin Klein i wiele innych. Posiadamy szeroki wybór opraw dla dzieci oraz okularów przeciwsłonecznych. Oferujemy również akcesoria do pielęgnacji okularów. Nie prowadzimy sprzedaży soczewek kontaktowych.