Optyk Przasnysz

Wojskowa 1B

Salon optyczny Super Optyk w Przasnyszu znajduje się w przychodni okulistycznej Aldona. Jest to nasz najnowszy punkt, który powstał w lipcu 2018 roku.

Okulista Przasnysz oczekuje pacjentów w naszym salonie optycznym

Zadbaj o swój wzrok i regularnie się badaj. W salonie dwa razy w tygodniu (przeważnie środa i czwartek) przeprowadzane są profesjonalne badania przez lekarza okulistę w zakresie doboru korekcji wzroku, ciśnienia oka, dna oka, zaćmy oraz jaskry. Lekarz okulista przyjmuje nawet bardzo małe dzieci (niemowlęta). Dokładne terminy wraz z godzinami badań są systematycznie umieszczane na naszym Facebook’u oraz udzielane w salonie. Zapisywanie na wizyty dokonywać można telefonicznie bądź osobiście w naszym punkcie.

Bądź na bieżąco

Polub fanpage salonu Super Optyk w Przasnyszu. 

Znajdziesz tam najważniejsze informacje, ciekawe artykuły, najnowsze promocje, terminy badań i wiele więcej!
Dzięki naszej szerokiej ofercie, zapewniamy, iż każdy nasz klient opuści nasz salon w pełni zadowolony i z tym czego szukał. Wykwalifikowana obsługa pomoże Państwu w dobraniu idealnych okularów, mając przy tym na uwadze potrzeby zdrowotne i nie zapominając oczywiście o stylowym wyglądzie. Jesteśmy ekspertem w doborze okularów progresywnych i biurowych. Zapoznaj się z naszymi usługami TUTAJ. W naszej kolekcji opraw znajdą Państwo marki premium: Furla, Tous, Caroline Herrera, Guress, Karl Lagerfeld, Stepper, Calvin Klein i wiele innych. Posiadamy szeroki wybór opraw dla dzieci oraz okularów przeciwsłonecznych. Kupicie u nas również akcesoria do pielęgnacji okularów. Nie prowadzimy sprzedaży soczewek kontaktowych.

Ostatnia aktualizacja