Optyk Sejny

1 Maja 4

Salon optyczny Super Optyk w Sejnach znajduje się w budynku Przychodni rodzinnej „Falmed”, nieopodal dworca autobusowego i biedronki. Po wejściu do przychodni należy kierować się w prawo do końca korytarza (ostatnie drzwi po lewej stronie). Punkt powstał w roku 2016.

Okulista Sejny – zarejestruj się już teraz!

W salonie prowadzona jest rejestracja do lekarzy okulistów, którzy raz w tygodniu przyjmują pacjentów i przeprowadzają profesjonalne badania wzroku, badania dna oka, diagnozują choroby oczu (jaskra, zaćma), dobierają korekcje wzroku. O dokładnych terminach i godzinach badań dowiedzieć się można w salonie oraz na naszym Facebook’u. Wizyty umawiane są osobiście bądź poprzez kontakt telefoniczny. Wystawiamy skierowania i zaświadczenia.

Bądź na bieżąco

Polub fanpage salonu Super Optyk w Sejnach. 

Znajdziesz tam najważniejsze informacje, ciekawe artykuły, najnowsze promocje, terminy badań i wiele więcej!

To właśnie w trosce o Państwa zdrowie i komfort, stworzyliśmy nasz salon optyczny Super Optyk. Nasi wykwalifikowani pracownicy zawsze służą fachową poradą i z pewnością pomogą Państwu w doborze wymarzonych okularów bądź soczewek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą TUTAJ.

W ofercie sprzedaży posiadamy oprawy z klasy ekonomicznej jak również duży wybór opraw markowych: Guess, Tommy Hilfiger, Carrera, Stepper, Carolina Harrera, Gigi Barcelona, Swaroski, Vadim, Police, Furla, Fila, Tous. Klasę ekonomiczną tworzą marki:  Uzo, Vermari, Reiss, Massi,, Puccini, Tress, Forseti, Deframe, Avangalion, Valentini. Nasz asortyment uzupełniają oprawy dziecięce, okulary przeciwsłoneczne (Polaroid, Exscces, Vermari, Fresco), soczewki kontakowe (Bioxy, Air optix, Sil lens, J&J) oraz akcesoria: etui, mikrofibry i płyny do czyszczenia okularów.

Ostatnia aktualizacja