Optyk Sejny

Józefa Piłsudskiego 38

NAJBLIŻSZE TERMINY BADAŃ WZROKU

W SALONIE OPTYK Sejny, Józefa Piłsudskiego 38

Badanie Optometryczne
21.05 (Wt), 23.05 (Czw), 28.05 (Wt)

Badanie Okulistyczne
25.05 (Sob)

Umów się na badanie online

Wybierz termin

lub telefonicznie: 535 869 016

Salon optyczny Super Optyk w Sejnach mieści się przy ul. Piłsudskiego 38 lok.2 „Pod Filarami”. Znajduje się przy głównej ulicy naprzeciwko budynku Starostwa Powiatowego. Salon w Sejnach istnieje od 2016 roku, a wcześniej był zlokalizowany w przychodni „Falmed”.

Okulista Sejny – zarejestruj się już teraz!

W salonie prowadzona jest rejestracja do lekarzy okulistów, którzy raz w tygodniu przyjmują pacjentów i przeprowadzają profesjonalne badania wzroku, badania dna oka, diagnozują choroby oczu (jaskra, zaćma), dobierają korekcje wzroku. O dokładnych terminach i godzinach badań dowiedzieć się można w salonie oraz na naszym Facebooku. Na wizytę można umówić się osobiście w placówce bądź poprzez kontakt telefoniczny. Wystawiamy skierowania i zaświadczenia.

Bądź na bieżąco

Polub fanpage salonu Super Optyk w Sejnach

Znajdziesz tam najważniejsze informacje, ciekawe artykuły, najnowsze promocje, terminy badań i wiele więcej!

To właśnie w trosce o Wasze zdrowie i komfort, stworzyliśmy nasz salon optyczny Super Optyk w Sejnach. Nasi wykwalifikowani pracownicy zawsze służą fachową poradą i z pewnością pomogą w doborze wymarzonych okularów bądź soczewek. Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą TUTAJ.

W ofercie sprzedaży posiadamy zarówno oprawy z klasy ekonomicznej, jak również duży wybór opraw markowych: Guess, Tommy Hilfiger, Carrera, Stepper, Carolina Harrera, Gigi Barcelona, Swaroski, Vadim, Police, Furla, Fila, Tous. Klasę ekonomiczną tworzą marki:  Uzo, Vermari, Reiss, Massi,, Puccini, Tress, Forseti, Deframe, Avangalion, Valentini. Nasz asortyment uzupełniają oprawy dziecięce, okulary przeciwsłoneczne (Polaroid, Exscces, Vermari, Fresco), soczewki kontakowe (Bioxy, Air optix, Sil lens, J&J) oraz akcesoria: etui, mikrofibry i płyny do czyszczenia okularów.