O nas

Okulary są naszą pasją

Poznajmy się

Super Optyk jest rodzinną firmą, która dba o Twój wzrok od 2001 roku. Nasza sieć salonów optycznych to zespół profesjonalistów, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją i pełnym zaangażowaniem. Wśród nas są optycy i lekarze okuliści oraz wyspecjalizowana kadra pracowników – dociekliwi profesjonaliści zajmujący się rzemiosłem optycznym od 18 lat.

Nasze salony optyczne to miejsce, gdzie znajdziesz idealne oprawy do okularów i skorzystasz z kompleksowej usługi doboru szkieł oraz ich dopasowania do własnych potrzeb medycznych, praktycznych oraz estetycznych. Okulary to więcej niż narzędzie, za pomocą którego koryguje się wadę wzroku. Są elementem codziennej stylizacji, który pozwala Ci kreować własny styl oraz podkreślą Twoją osobowość. Rozumiemy to doskonale – dlatego nasze salony optyczne są tak wyjątkowym miejscem.

Doświadczenie

W centrum zainteresowania zawsze pozostaje Klient indywidualny, dlatego stosujemy określoną politykę cenową udowadniając, że wysokiej jakości usługi optyczne nie muszą być drogie. Wynika to z faktu ścisłej, długoletniej współpracy z renomowanymi partnerami handlowymi bezpośrednio zaopatrującymi nas w najnowszej generacji soczewki i topowe kolekcje opraw okularowych.

Od 18 lat inwestujemy w zdobywanie specjalistycznej wiedzy poprzez uczestnictwo w szkoleniach z zakresu optyki, wizażu oraz sprzedaży.

Profesjonalizm

Super Optyk specjalizuje się nie tylko w sprzedaży okularów, ale również w ich wykonywaniu. Posiadamy własne laboratorium, dlatego nasze doświadczenie sprawia, że podejmujemy się każdego zadania. Wybór okularów to wyjątkowy proces, gdyż dotyczy zarówno wyglądu jak i ochrony zdrowia, dlatego jesteśmy profesjonalnym wsparciem w podejmowaniu tak ważnych decyzji.

Potrzebujesz więcej informacji? Zapoznaj się z naszą ofertą i odwiedź salon Super Optyk. Nasi doradcy wprowadzą Cię w świat okularów, które staną się nieodłączną częścią Twojego image’u. Zapraszamy!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji