OKULARY DLA DZIECI

Okulary są naszą pasją

Okulary korekcyjne dla dziecka to duże wyzwanie dla każdego sprzedawcy. Okulary dla najmłodszych, powinny zapewniać przede wszystkim bezpieczeństwo użytkowania, dobrą jakość i wygodę, a przy tym zaspokajać potrzeby estetyczne małych użytkowników.

Wybierając okulary dla dziecka trzeba pamiętać, że będą one towarzyszyły mu podczas wszelkich aktywności,  zarówno w czasie nauki, jak i zabawy. Muszą uwzględniać również temperament dziecka dlatego pamiętamy o dobraniu odpowiedniej oprawy do anatomii twarzy i głowy.

Oprawy wybierane dla dzieci powinny być wysokiej jakości i solidnie wykonane. Dziecko na pewno nie będzie dbało o okulary tak jak dorosła osoba, więc dziecięce oprawy będą narażone na większą ilość urazów.

Posiadamy w naszej ofercie soczewki okularowe dedykowane dla dzieci „MIŚ”.

Podpowiadamy rodzicom, aby przed zakupem okularów zainteresowali się nie tylko oprawami, ale również odpowiednimi soczewkami dla dziecka. Oferujemy soczewki z trwałych, lekkich i nietłukących się materiałów, chroniące oczy przed promieniowaniem UV i posiadające nowoczesne powłoki antyfefleksyjne.

Posiadamy w naszej ofercie soczewki okularowe dedykowane dla dzieci „MIŚ”. Soczewki MIŚ umożliwiają również wykonanie lekkich i estetycznych okularów korekcyjnych dla dzieci w wersji bezbarwnej i barwionej na dowolny kolor. Barwione szkła „MIŚ” to doskonały i bezpieczny wybór do dziecięcych okularów przeciwsłonecznych. 

Ostatnia aktualizacja