Optyk Łomża

Długa 12

NAJBLIŻSZE TERMINY BADAŃ WZROKU

W SALONIE OPTYK Łomża, Długa 12

Badanie Optometryczne
25.04 (Czw)

Umów się na badanie online

Wybierz termin

lub telefonicznie: 665 044 100

Salon Super Optyk zlokalizowany jest w ścisłym centrum Łomży na Starówce nieopodal ronda Plac Kościuszki. W tej samej kamienicy znajduje się klinika rehabilitacyjna Medicor.

Szukasz sprawdzonego okulisty w mieście Łomża? 

W naszym salonie masz możliwość poddania się pełnemu i profesjonalnemu badaniu wzroku, pod kątem takich chorób jak zaćma, jaskra, zbadanie dna i ciśnienia oka. Lekarz okulista jest do dyspozycji naszych pacjentów 3-4 razy w miesiącu – wszelkie informacje o terminach badań podawane są na naszym fanpage’u na Facebooku oraz w salonie optycznym w Łomży. Na wizytę można umówić się telefonicznie lub osobiście w naszej placówce. Dodatkowo istnieje możliwość przeprowadzenia badania refrakcji od ręki, czyli dobór odpowiednich wartości korekcyjnych soczewek.

UWAGA!!!

Super promocja w salonie Super Optyk w Łomży przy ul. Długa 12. Tylko teraz przy zakupie okularów -50% na oprawę!

Regulamin promocji – Tutaj!

Bądź na bieżąco

Polub fanpage salonu Super Optyk w mieście Łomża

Znajdziesz tam najważniejsze informacje, ciekawe artykuły, najnowsze promocje, terminy badań i wiele więcej!

Salon optyczny w Łomży

Nasz doświadczony zespół zrobi wszystko, aby spełnić wszelakie oczekiwania każdego Klienta oraz fachowo mu doradzić w każdym aspekcie doboru idealnych soczewek i okularów. Specjalizujemy się w wyrabianiu okularów progresywnych, biurowych, dla kierowców i przeciwsłonecznych z korekcją wzroku. Na naszą kolekcję opraw okularowych składa się ponad 800 opraw klasy ekonomicznej i premium np: Guess, Tommy Hilfinger, Carrera, Eva Minge, Hugo Boss, Carolina Herrera, Polaroid, Stepper, oprawy tytanowe. Posiadamy duży wybór opraw dla dzieci oraz okulary przeciwsłoneczne. W naszym salonie w Łomży dostępne są również soczewki kontaktowe, płyny do soczewek kontaktowych, pojemniki, futerały, mikrofazy, płyny do czyszczenia okularów, sznureczki oraz nakładki polaryzacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą (m.in. badanie wzroku) TUTAJ.

Badanie

Według sondażu przeprowadzonego przez IQS, co szósty Polak nigdy nie był u okulisty czy optometrysty, a co piąty nie wie, że ma wadę wzroku. Powinniśmy wykonywać takie badanie średnio co dwa lata.  Terminy badań w naszych salonach znajdziesz na naszej stronie na Facebooku, a także kontaktując się z nami. Dzięki badaniu, dowiesz się, czy potrzebujesz zakupić okulary, nowe soczewki okularowe lub soczewki kontaktowe.