łomża

Długa 12

Salon optyczny Super Optyk zlokalizowany jest w ścisłym centrum Łomży na Starówce nieopodal ronda Plac Kościuszki. W tej samej kamienicy znajduje się klinika rehabilitacyjna Medicor. 

W naszym salonie mają Państwo możliwość poddania się pełnemu, profesjonalnemu badaniu wzroku, pod kątem takich chorób jak zaćma, jaskra, zbadanie dna i ciśnienia oka. Lekarz okulista jest do dyspozycji naszych pacjentów 3-4 razy w miesiącu – wszelkie informacje o terminach badań podawane są na naszym fanpage’u na Facebook’u oraz w salonie optycznym. Na wizyty prowadzone są zapisy telefonicznie, jak i w naszej placówce. Dodatkowo istnieje możliwość przeprowadzenia badania refrakcji od ręki, czyli dobór odpowiednich wartości korekcyjnych soczewek.

Bądź na bieżąco

Polub fanpage salonu Super Optyk w Łomży. 

Znajdziesz tam najważniejsze informacje, ciekawe artykuły, najnowsze promocje, terminy badań i wiele więcej!

Nasz doświadczony zespół zrobi wszystko, aby spełnić wszelakie oczekiwania każdego klienta oraz fachowo mu doradzić w każdym aspekcie doboru idealnych soczewek i okularów. Specjalizujemy się w wyrabianiu okularów progresywnych, biurowych, dla kierowców i przeciwsłonecznych z korekcją wzroku. 

Na naszą kolekcję opraw okularowych składa się ponad 800 opraw klasy ekonomicznej i premium np:  Guess, Tommy Hilfinger, Carrera, Eva Minge, Hugo Boss, Carolina Herrera, Polaroid, Stepper, oprawy tytanowe. Posiadamy duży wybór opraw dla dzieci oraz okularów przeciwsłonecznych.

W naszym salonie dostępne są również soczewki kontaktowe, płyny do soczewek kontaktowych, pojemniki, futerały, mikrofazy, płyny do czyszczenia okularów, sznureczki oraz nakładki polaryzacyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą całą ofertą TUTAJ.