Okulary dla sportowców

Okulary są naszą pasją

Okulary nie muszą być przeszkodą w uprawianiu sportu. Wytrzymałe oprawy i specjalne konstukcje soczewek okularowych z nietłukących się tworzyw pozwolą zachować komfort i dać satysfakcję ze sportowej rywalizacji.

Zwykłe soczewki korekcyjne nie są dostosowane do opraw przeciwsłonecznych i sportowych. Takie oprawy są bardziej wygięte niż oprawy korekcyjne i dlatego wymagają zastosowania soczewek o specjalnej konstrukcji.

Dla wszystkich, którzy nie chcą rezygnować z ulubionych aktywności mimo wady wzroku polecamy specjalne soczewki do okularów sportowych. Jeśli jesteś miłośnikiem sportu i Twoje życie jest pełne wyzwań chętnie pomożemy Ci w doborze okularów które będą odpowiednio dopasowane, w zależności od sportu jaki uprawiasz. Wyzwaniem są oprawy sportowe o wysokiej krzywiźnie, do których dobierzemy soczewki o odpowiedniej konstrukcji.

Okulary nie muszą być przeszkodą w uprawianiu sportu.

W naszej ofercie posiadamy specjalistyczne  personalizowane soczewki okularowe RSO DS, które dzięki specjalnej konstrukcji korygują wady wzroku i można je zamontować do opraw przeciwsłonecznych albo sportowych. Mogą być wykonane z różnego rodzaju materiałów: bezbarwnych, barwionych, fotochromowych Transitions  oraz z  polaryzacyją.

Zdjęcia pochodzą ze strony www.jzo.com.pl – naszego strategicznego partnera i dostawcy soczewek.

Ostatnia aktualizacja