Dlaczego warto kupić okulary przez internet?

Zakupy przez internet to idealne rozwiązanie na współczesne czasy. Ma wszystkie cechy, które zapewnią Ci podjęcie odpowiedzialnej decyzji o zakupach: bezpieczeństwo,wygodę i komfort, nieograniczony wybór towaru, dowolny czas do namysłu oraz szybki czas realizacji. Nawet zakupienie przez internet spersonalizowanego towaru, jakim są okulary korekcyjne staje się bardzo proste. Podpowiemy Ci, dlaczego warto skorzystać z takiego rozwiązania.

Idealne okulary bez wychodzenia z domu!

Zakupy w internetowym salonie optycznym to idealne rozwiązanie w sytuacji, kiedy szybko potrzebujesz kupić nową parę okularów. Korzystasz z możliwości wyboru spośród setek tysięcy wysokiej jakości okularów w atrakcyjnej cenie z dostawą do domu. A co najważniejsze, czas oczekiwania na okulary jest podobny jak w salonie stacjonarnym. Z tą wygodną różnicą, że otrzymujesz je nie wychodząc z domu.

Po co przepłacać?

Kolejną zaletą zakupów robionych przez internet są dużo niższe ceny niż w sklepach stacjonarnych.. Oznacza to, że możesz cieszyć się swoimi wymarzonymi oprawkami i soczewkami w dużo niższej cenie. Pewnie zastanawia Cię skąd ta różnica w cenach?  Niższa cena wynika z tego, że sklep internetowy nie potrzebuje dobrej  lokalizacji czy wyróżniającej się wśród konkurencji aranżacji salonu sprzedaży, a także nowoczesnych ekspozycji na oprawy.

W praktyce wygląda to tak, że Ty kupujesz wymarzone oprawy i soczewki, a my dostarczamy zamówienie prosto pod Twoje drzwi. Szybko i bezpiecznie.


Internet da Ci nieograniczony wybór!

Sklep internetowy oferuje swoim klientom dużo szerszy wybór okularów niż stacjonarne salony optyczne. W internecie możesz przebierać wśród setek producentów różnych marek oraz wśród tysięcy produktów, z którymi być może nawet nie spotkałeś się w stacjonarnych salonach. Możesz także oglądać oprawy bardzo drogie, niszowe i unikatowe, na które w salonie tylko nieśmiało zerkasz. Co więcej, szukanie najlepszego modelu w internecie będzie dużo łatwiejsze niż w sklepie stacjonarnym. Za pomocą specjalnie przygotowanych filtrów będziesz mógł dokładnie określić jakich okularów szukasz. W sklepie e-superoptyk znajdziesz duży wybór opraw markowych do których możesz dobrać soczewki klasy premium NIKON:


  • soczewki chroniące wzrok przed światłem niebieskim
  • soczewki dla kierowców
  • soczewki chroniące przed promieniowaniem UV


Ofertę dopełniają solidne i tańsze oprawki Vermiari, Reiss oraz soczewki ekonomiczne – kompromis pomiędzy ceną, a jakością.

Dbaj o zdrowie swoje i innych

W czasie wzmożonej ekspozycji na zakażenie dbaj o zdrowie swoje i innych ograniczając kontakty osobiste. Dokonując zakupu okularów w sklepie internetowym możesz poczuć się swobodnie i bezpiecznie przeglądając oprawy, a zastanawiać się nad wyborem tak długo, jak tego potrzebujesz. 


Każdy, kto chociaż raz kupował w sklepie internetowym wie, że taki sposób zdecydowanie ułatwia życie. To także niesamowita wygoda i oszczędność czasu, a jednocześnie oszczędność pieniędzy. Nie musisz wychodzić z domu i przebijać się przez zakorkowane miasto w godzinach szczytu. Nie musisz czekać na swoją kolej, aż inny klient skończy być obsługiwany. Nie musisz także ograniczać się do godzin otwarcia salonów optycznych, bo sklepy otwarte są całą dobę.


Zakupione przez Ciebie okulary w sklepie internetowym e-superoptyk nie pochodzą z ekspozycji, dlatego będziesz pierwszą osobą, która je założy.


Zdjęcia pochodzą ze strony www.jzo.com.pl oraz www.nikon-lenswear.pl – naszego strategicznego partnera i dostawcy soczewek.